VITAMIINIDUSHID

Sisseehitatud vitamiinipihusti annab kasutajale
võimaluse nautida igapäevast dušši
võttes E- ja C-vitamiini iluraviomadusi.
Vitamiin E
- Antioksüdeeriv
- Vananemist aeglustav
- Nahahaigusi raviv
- Naha E-vitamiini
omastamist parandav
Vitamiin C
- Linnaveest kloori eemaldav
- naha C-vitamiini omastamist
parandav

Naha tervise ja nahahoolduse osas on E-vitamiinil palju kasulikke omadusi.
E-vitamiini sisaldavad nahahooldustooted on juba muutunud terve naha hooldamise osaks.
Tänu antioksüdeerivale mõjule on E-vitamiin hädavajalik naharakkude kaitsmiseks ultraviolettkiirguse, saaste, ravimite jm ainete eest, mis tekitavad rakke kahjustavaid vabu radikaale. Samas on E-vitamiinil ka oluline roll naha vananemise aeglustamisel. See aitab nahal noorem välja näha, vähendades nähtavaid peenikesi jooni ja kortse.
Arvatakse ka, et vabadel radikaalidel on naha vananemises oluline osa, mistõttu E-vitamiini antioksüdeeriv toime on väärtuslik naha vananemise vältimisel. Samuti võib E-vitamiin aidata kaasa paljude nahahaiguste, nagu näiteks psoriaasi ravis.
Antioksüdeerivaid ja vitamiinidega rikastatud koostisaineid kasutatakse paljudes nahahooldustoodetes. Kuid võib-olla olete märganud, et ka kraanivees on oksüdeeriva toimega aineid. Need on kloor ja kloramiin, tavapärased ained linna tarbevee desinfitseerimiseks. Teie nahani jõudvas vees on endiselt vähesel määral kloori. Kloori tugevalt oksüdeeriv toime on kiirendanud meie naha vananemist ja on nahailu seisukohalt seega kahjulik.
Arabelle studio on turule toonud lahendusega aurusaunad: C-vitamiini jaotur, millel on tõhus kloori ja kloramiini eemaldav toime ja mis ühtlasi suurendab naha C-vitamiini omastusvõimet. Kloori eemaldamiseks kasutatakse C-vitamiinis sisalduvat askorbiinhapet. See ei seo kloori, vaid neutraliseerib, muutes selle aktiivsest elemendist ohutuks ühendiks. See kõige ohutum ja vähemürgisem kloorieemaldusviis neutraliseerib kloori ja kloramiini ning pakub nahale ja juustele lisatoitaineid. Erinevalt teistest filterainetest töötab C-vitamiin kõige paremini kuuma veega.
Meie poolt pakutavate dushikabiinide ja aurusaunade vitamiinijaoturit on lihtne hooldada. Vitamiinijaoturit saab pidevalt kasutada. E- ja C-vitamiini tuleb lihtsalt juurde lisada, kui need otsa saavad. Vitamiinjaoturi täitmiseks soovitame kasutada ravitoimega sajaprotsendilist E- ja C-vitamiini. Soovitatav on kasutada looduslikku E-vitamiini.

* Poest ostetud E-vitamiini tablettidel on tavaliselt geelkate, mis tuleks enne vitamiinjaoturisse panemist purustada.