Laguna BASIC
Puidust tehtud meistriteos, mis moodustab ühtse ja integreeritud terviku. See vann on valmistatud puidust mille paljud täpselt lõigatud kihid on vormil painutatud ja ühtseks meistriteoseks vormitud.Laguna BASIC on pehme, ning kurvilise ja stabiilse vormiga. See peegeldab vett nagu soe aura. Olgu siis üksi või kahekesi, täiuslik ergonoomia garanteerib nauditava vanni. Modulaarse konstruktsiooni tulemusena saab meie puidust vanne tellida vastavalt erinevatele teostusviisidele. Veel enam, iga mudel on ka saadaval täielikult varustatud mullivannina. Meie pikaajaline kogemus koos jahiehituse kaasaegse asjatundlikkuse, kõrgekvaliteedilise puidu kasutamise ja komposiitmaterjalide hoolika töötlemisega muudab võimalikuks toota ilusaid perfektse kvaliteediga puidust vanne.

Iga vannituba saab muuta veel paremaks
Imeilus sisemine vann ning paindlik väliskuju võimaldavad Laguna BASIC’it paigaldada igasse vannituppa. Laguna Basic vanni paigutamisel Teie vannituppa on palju paindlikke ja individuaalseid võimalusi. Olgu see siis absoluutne tippteos vannitoas, jahil või tervise- ja saunaaladel – me teeme selle võimalikuks. Tänu täpsele kohandamisele kohapeal, saab vanni mahutada igasse nišši. Vee äravool ja kraan on vannile juba installeeritud ja seega väheneb kokkupanemise aeg miinimumile.

Laguna PEARL
Sukeldu sisse ja hõlju. Võta istet meie pärlis, võib olla maailma kõige ahvatlevamas pähklikoores, ning lase oma mõtetel lennata. Olgu siis üksi või kahekesi, täiuslik ergonoomia garanteerib nauditava vanniskäigu. Laguna PEARL muudab iga vannitoa tõeliseks ehteks. Vali omale personaalne mudel. Me pakume kõige ilusamat puitu, vorme ja erinevaid seadistusi. Meie partneri pikajaline kogemus mängib just siin suurt rolli. See kõik koos meie jahiehituse teadmistega muudab võimalikuks toota ajatult ilusaid perfektse kvaliteediga puidust vanne.

Vann nagu skulptuur
Laguna PEARL’i iseseisvalt  seisev mudel võimaldab uskumatu hulga erinevaid positsioone. Sinu kujutlusvõime ei tunne piire. Iga ruum saab endale erilise karakteri ja täiustuse tänu vabalt seisvale puidust vannile.

Laguna SPA
Rahulikud mõtted on meie kirg. Spaa-kultuuri kõrgeimate standarditega vann, mis on tehtud peenest väärispuidust. Imeline vaatepilt ahvatleb kõiki oma omadustega. Lai vanniserv kivikestega äär võimaldab täita vanni ääreni veega, kartmata ülevoolamist. Liigne vesi imbub läbi kivikeste minema. See süsteem võimaldab Teil puhata oma kaela ja pead soojas vees.

Ideaalne sümbioos
Rahulikud mõtted on meie kirg. Spaa-kultuuri kõrgeimate standarditega vann, mis on tehtud peenest väärispuidust. Imeline vaatepilt ahvatleb kõiki oma omadustega. Lai vanniserv kivikestega äär võimaldab täita vanni ääreni veega, kartmata ülevoolamist. Liigne vesi imbub läbi kivikeste minema. See süsteem võimaldab Teil puhata oma kaela ja pead soojas vees. Olgu siis üksi või kahekesi, garanteerib ideaalne ergonoomia nauditava vanniskäigu. Laguna SPA on tõeline pärl, mis muudab iga toa eriliseks. Vali omale meelepärane mudel. Meie valikus on ilusad puidud, kujud ja erinevad seadistused. Erinevate kivikeste või hoopis muude materjalidega saab luua kütkestavaid optilisi aktsente. See on samuti saadaval ka täielikult varustatud mullivannina.

Detailid
Meie tooted on tehtud parimatest võimalikest materjalidest. Hoolikalt valitud puiduvineerid surutakse omavahel kõrge pinge all kokku ning immutatakse läbi vaiguga. Imelised puidupinnad on optiliselt veenvad ning ülesehitus on lihtne. Ning, kui pärast paari aastat on ilmunud kriimustusi, saab klient need kergelt ära lihvida. Üldiselt suudame oma tooteid valmistada kõikmõeldavaist puidusortidest. Kuigi, kuna puidusortide hulk on väga suur, siis oleme hetkel  kasutusele võtnud vaid valitud sortimendi. Siiski, tänu oma headele suhetele tarnijatega, suudame me kätte saada iga kindlat soovitud puidusorti mõistliku aja jooksul. Andke oma soovidest meile teada. Me kasutame vaid sertifitseeritud puitu metsadest, kus raie ja taasmetsastamine on kontrollitud. Kõik Laguna mudelid on välja töötatud koostöös tunnustatud disainistuudioga IDconnect Desing Studios. Nende pikaajaline kogemus autode ja luksuskaupade disainis garanteerib edumeelse disaini koos praktilisusega.

Garantii 10 aastat