Digitaalsed termostaatsegistid


Modernse disainiga ja innovatiivse lahendusega digitaalsed termostaatsegistid on ehteks igale vannitoale. Digitaalseed segistid on varustatud puutetundlike sensornuppudega, vastavalt vee temperatuurile muutuva valgusega ja vee temperatuuri näitava näidikuga. Enamus meiepoolt pakutavatest digitaalsetest segistitest on pärjatud menukate arhitektuuri ja disaini auhindadega.

Digitaalses segistis on omavahel liidetud segisti põhilise komponent - vee toru ja kaasaja tehnoloogilistel lahendustel põhinev digitaalne juhtpaneel ja see kõik on hinnatud disainerite poolt modernsesse vormi mahutatud.

Digitaalsel segistil puudub kraan või kang mille abil vee vooluhulka ja temperatuuri reguleerida. Digitaalse segisti puhul piisab vaid ühest õrnast näpuvajutusest segisti nupule ja kätepesuks sobilik 38 kraadine soe vesi hakkab voolama. Temperatuuri muutmine või vee vooluhulga reguleerimine toimub samuti puutetundlike nuppude abil. Kui segisti kasutamine lõpetatakse lülitub segisti automaatselt välja.

Digitaalne termostaatsegisti - T Cube

Enam kui 100 erineva tooniga valgus
Segistisse onintegreeritud RGB LED valgustus enam kui 100 erineva tooniga valgusega. Valguse toon muutub samm sammult sinisest punaseni vastavalt vee temperatuuri muutusele.

Vee temperatuuri digitaalne näidik
RoHS direktiivi nõuetele vastav digitaalne vee temperatuuri näidik.

Puutetundlikud nupud
Segisti avamine, vee temperatuuri ja vee voolutugevuse reguleerimine käib segisti pinnal paiknevate puutetundlike nuppude kaudu.
Mikro CPU ja mootori toide on tagatud nelja AA patareiga ( 1000maH tükk), patareide kestvus segistites 4-6 kuud.

Puhas peegel pinnaga roostevaba disain.
Standardvarustuses on segisti roostevaba puhta peegel pinnaga. Vastavalt kliendi soovile on võimalik tellida segistit ka hõbe-, kuld-, musta-, roosa- või helesinise pinnaga.
Messingust segisti ja keraamiliste osade testitud vastupidavus on kuni 500 000 kasutuskorda. .
Paigaldatav enamikele standardse auguda valamutele.

Automaatne väljalülitus
Töötaval segistil põleb valge märguande indikaator.
Kui segistit 25 sekundi jooksul ei kasutata lülitab segisti ennast automaatselt välja kuni järgmise puudutuseni.
Kõik segisti elektroonilised koostisosad vastavad IP65 veekindlus standardile.

Igale digitaalse segisti ostjale kaasa kingitus!

Puhtast hõbedast kaelakett ja alumiiniumist valgustusega kulon. Sujuvalt valgustuse värvi muutev elegantne ja ekslusiivne kaelaehe.
Samas on võimalk lülitada ehte valgustuse toon vastavalt oma soovile ja kantavate riietega kõige paremini sobivaks