Itaalia disainvannid Blu Bleu´lt

BLU BLEU DISAINVANNID

Mitmete mainekate rahvusvaheliste disainiauhindadega pärjatud Itaalia firma Blu Bleu disainvannid mille ümbristena on kasutatud erinevaid naturaalseid materjale nagu näiteks väärispuit, metalll ja naturaalne nahk.
Vannide ümbrised toodetakse käsitööna vastavalt tellija poolt esitatud soovidele. Värvitavat vanni ümbrist on võimalik katta 192 erineva värvitooniga, ja viie erineva pinnaviimistlusega, seega kokku 960 erinevat võimalust. Naturaalse puitümbrisega vannide puhul kasutattakse kolme erineva tooniga puitu.

Värvitavade pinde puhul võib klient valida viie erineva pinnaviimistluse vahel - täismatt, siidmatt, tekstuur,läikiv, kõrgläikiv ja 192 erineva värvitooni vahel nii et sisekujundajal on võimalus valida kliendile just see õige ja kõige sobilikum lahendus ilma et piiraks tehnilised võimalused.

Kõik Blu Bleu vannide puitdetilid on käsitsi valmistatud ja kaetud veekindla lakiga. Puitdetaile on võimalik vastavalt tellija soovile tellida erineva tooniga, hele tamm, wenge, kask, pähkel, tume tamm.Kumerad puitdetailid harmoneeruvad valge vanni akrüüliga moodustades luksusliku ehte Teie vannitoas.

Tellija soovil kaetakse vanni puitdetailid naturaalse nahaga. Naha värvitooni on võimalik valida tellijal. Tagamaks naha pikaajaline säilivus on kõik nahkpinnad töödeldud spetsiaalse vett hülgava vahendiga.